Polecane artykuły
5 najlepszych tabletek na potencję - opinie
5 najlepszych tabletek na potencję - opinie
Coraz więcej mężczyzn w Polsce zmaga się z problemem wzwodu. Prowadzi to niestety do przykrych skutków, gdzie najczęściej cierpi jednak psychika mężczyzn oraz zadowolenie partnerki. Jest to przypadłość, która występuje niezależnie od wieku, a mają na nią wpływ różne sytuacje, zaczynając od tych związanych ze zdrowiem, po złe odżywianie się, stres, a nawet sięganie po sterydy. Te ostatnie wywołują przeważnie problemy z potencją u młodych mężczyzn, którzy chcąc zadbać o szybki przyrost mięśni sięgają po takie specyfiki. Warto zatem dowiedzieć się jakie tabletki bez recepty na erekcję pomogą pozbyć się problemu.

Tabletki na potencję - jak działają?

Działanie tabletek na potencję jest bardzo proste - substancja intensywnie działa na układ krążenia, pomaga bowiem rozszerzyć naczynia, którymi przepływa krew, dzięki temu w sytuacji podniecenia, do prącia jest w stanie napłynąć wystarczająca ilość krwi, która umożliwi odbycie stosunku seksualnego. Na pewno warto rozwiać wątpliwości co do nieoczekiwanego wzwodu - tabletki działają tylko po odpowiedniej stymulacji. Ponadto niestety nie zwiększają one ochoty na seks. Poziom libido jest taki sam, dlatego lek nie zadziała również na mężczyzn zestresowanych, pogrążonych w depresji, czy też dotkniętych problemami emocjonalnymi.

Czy tabletki na potencję można bezpiecznie stosować?

Tabletki na erekcję to bezpieczne środki, jeżeli używa się ich z głową. Te przepisywane na receptę należy stosować według zaleceń lekarza, ponieważ dawka dostosowana jest do stanu zdrowia mężczyzny, natomiast tabletki na potencję wydawane bez recepty powinno stosować się według dołączonej ulotki. Co ciekawe tabletki na erekcję poprzez zwiększanie przepływu krwi w naczyniach, korzystnie wpływają na ich nabłonek. Ponadto tabletki na potencję są stosowane jako środek profilaktyczny w chorobie niedokrwiennej serca. Warto wiedzieć, że problemy z potencją to pierwszy sygnał świadczący o problemach z układem krążenia, dlatego należy odwiedzić specjalistę.

  1. Vigrax - tabletki na potencję, które z pewnością pomogą Ci się pozbyć problemów z erekcją. Bogaty i naturalny skład gwarantuje poprawę sprawności seksualnej. Te tabletki na erekcję zawierają w sobie żeń-szeń, L-argininę oraz buzdyganek naziemny, które pozytywnie wpływają na pracę organizmu, a także na lepszy przepływ krwi do penisa.
  2. Zytax - tabletki na erekcję, które oprócz naturalnych składników posiadają w sobie ErectX Blend ™, czyli mieszankę substancji, która dodatkowo wspomaga działanie tabletek. Jest to mieszanka ściśle zarezerwowana dla tabletek Zytax. Działa on na zasadzie rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz podniesieniu ciśnienia, dzięki czemu krew lepiej dopływa do penisa. Dodatkowo wpływa on również na żywotność i ruchliwość plemników.
  3. Eron plus - tabletki na potencję o naturalnym składzie, które gwarantują szybkie działanie i bezpieczeństwo stosowania. Tabletki zawierają w sobie żeń-szeń, buzdyganek naziemny, L-argininę, a także korzeń maca, który skutecznie poprawia libido oraz pozytywnie wpływa na wydzielanie hormonów oraz płodność.
  4. Inventum - Tabletki na erekcję, w których skład wchodzi substancja czynna, taka jak sildenafil. Aby lek zaczął działać, potrzebna jest dodatkowa stymulacja seksualna. Tabletki zaczynają działać wtedy bardzo szybko. Nie zaleca się zażywania Inventum mężczyznom, którzy mają problemy z niskim ciśnieniem, zaburzeniami pracy wątroby, a także z chorobami krążenia.
  5. Maxon Active - substancją czynną tych tabletek na potencję jest sildenafil. Tabletki należy stosować godzinę przed współżyciem, a do ich działania będzie potrzebna odpowiednia stymulacja. Tabletki nie należy gryźć, tylko połknąć popijając dużą ilością wody. Nie należy ich stosować w przypadku problemów z sercem lub wątrobą.

 
Polecane artykuły